Supla w Castorama

Awatar użytkownika
Lector
Posty: 1393
Rejestracja: pt lis 17, 2017 2:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Zdradzę wam sekret, Supla Zamel od 20 lutego stopniowo będzie wdrażany w Castorama.
Będzie działająca ekspozycja z tabletem (co już kilka lat temu zrobiłem u mnie w Poznaniu), niestety nie odpowiem jeszcze na pytanie o ceny.
smart.png
smart.png (1.42 MiB) Przejrzano 1208 razy
Niespełniony automatyk. :mrgreen:
https://3d-lamp.photos/
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

:) Trzeba dodać napis na tablecie "Przesuń palcem w lewo" ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

PS. Mogę się pochwalić tym sekretem na FB ? ;)
Awatar użytkownika
ktsurma
Posty: 162
Rejestracja: pn lis 18, 2019 7:07 pm
Lokalizacja: Zgierz

Bardzo dobry ruch. Mam wrażenie że popularność Supli bardzo wzrośnie.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

A dziś byłem w mojej Koszalinskiej C-rmie i powiem Wam bida. Raptem 2 moduły. Nawet mój syn na to zwrócił uwagę. Ale tak jeszcze dodam że ta głowica 4 od lewej w górnym rzędzie powinna być już zielona :) 😀 😁
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Sprawdź po 20tym ;)
Awatar użytkownika
Lector
Posty: 1393
Rejestracja: pt lis 17, 2017 2:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

pzygmunt pisze: czw lut 16, 2023 10:42 am PS. Mogę się pochwalić tym sekretem na FB ? ;)
Jak najbardziej, tylko terminy są różne u mnie w Poznaniu wejdzie dopiero 4 czy 5 marca.
QLQ pisze: czw lut 16, 2023 6:30 pm A dziś byłem w mojej Koszalinskiej C-rmie i powiem Wam bida. Raptem 2 moduły. Nawet mój syn na to zwrócił uwagę. Ale tak jeszcze dodam że ta głowica 4 od lewej w górnym rzędzie powinna być już zielona :) 😀 😁
Jutro mogę sprawdzić kiedy jest zaplanowane na wprowadzenie na Koszalin. Ta bida wynika z braku dostępu w systemie sprzedaży innych modułów. Tym bardziej ze w smart Zamel (Supla i ExtaFree) jest samowola sklepowa. Teraz to się zmieni-zmienia.

Wcześniej Produkt Menedżera z centrali starałem się wybłagać o poszerzenia Supli, ale wybrali Fibaro - które okazało się totalną klapą (jak przewidywałem). Tylko Fibaro poszło do Nice, a z Nice współpracujemy i tak wyszło.

Jak dla mnie to plansza porażka - za małe logo Supla, wychodzi na to ze to system Zamela. No ale to już moja subiektywna opinia.

Dziwne ze Zamel się nie wygadał wcześniej :p
Niespełniony automatyk. :mrgreen:
https://3d-lamp.photos/
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Lector pisze: czw lut 16, 2023 8:14 pm
pzygmunt pisze: czw lut 16, 2023 10:42 am PS. Mogę się pochwalić tym sekretem na FB ? ;)
Jak najbardziej, tylko terminy są różne u mnie w Poznaniu wejdzie dopiero 4 czy 5 marca.
QLQ pisze: czw lut 16, 2023 6:30 pm A dziś byłem w mojej Koszalinskiej C-rmie i powiem Wam bida. Raptem 2 moduły. Nawet mój syn na to zwrócił uwagę. Ale tak jeszcze dodam że ta głowica 4 od lewej w górnym rzędzie powinna być już zielona :) 😀 😁
Jutro mogę sprawdzić kiedy jest zaplanowane na wprowadzenie na Koszalin. Ta bida wynika z braku dostępu w systemie sprzedaży innych modułów. Tym bardziej ze w smart Zamel (Supla i ExtaFree) jest samowola sklepowa. Teraz to się zmieni-zmienia.

Wcześniej Produkt Menedżera z centrali starałem się wybłagać o poszerzenia Supli, ale wybrali Fibaro - które okazało się totalną klapą (jak przewidywałem). Tylko Fibaro poszło do Nice, a z Nice współpracujemy i tak wyszło.

Jak dla mnie to plansza porażka - za małe logo Supla, wychodzi na to ze to system Zamela. No ale to już moja subiektywna opinia.

Dziwne ze Zamel się nie wygadał wcześniej :p
Nie chodziło mi o sprawdzenie tego wątku
.. byłem tak prozaicznie. Chociaż tak jak odwiedzam hurtownie elektryczne i pytam o Suplę ... to może coś tam wiedzą ale nie bardzo... Dużo jeżdżę od 3Miasta po Ssczecin oraz Gorzów Wielkopolski oraz Piłę czasem pod Poznań. Ogólnie kiepsko z wiedzą o Supli w hurtowniach elektrycznych.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: czw lut 16, 2023 7:00 pm Sprawdź po 20tym ;)
...ale , że ta 4ta głowica od lewej to po tym 20tym są szanse że będzie w naszym ulubionym zielonym ? 😀?
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
Lector
Posty: 1393
Rejestracja: pt lis 17, 2017 2:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

QLQ pisze: czw lut 16, 2023 10:57 pm Nie chodziło mi o sprawdzenie tego wątku
.. byłem tak prozaicznie. Chociaż tak jak odwiedzam hurtownie elektryczne i pytam o Suplę ... to może coś tam wiedzą ale nie bardzo... Dużo jeżdżę od 3Miasta po Ssczecin oraz Gorzów Wielkopolski oraz Piłę czasem pod Poznań. Ogólnie kiepsko z wiedzą o Supli w hurtowniach elektrycznych.
Bo nie trafiłeś na mnie ;)

No głowica od Tuya akurat, które również wchodzi razem z Supla.
Niespełniony automatyk. :mrgreen:
https://3d-lamp.photos/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”