ZAMEL - ZAPROSZENIE DO TESTÓW LEW-02 :)

supla1907
Posty: 33
Rejestracja: wt paź 29, 2019 12:51 pm
Lokalizacja: Pszczyna/Ćwiklice

Chetny na testy :)
Idealnie wkomponowałby się do rozdzielni, gdzie będzie mierzył pobór w moim przy domowym warsztacie drobnych napraw.
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Oj będzie o czym recenzje zrobic i opis instalacji tego miernika :)
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
MarekMatyjak
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 08, 2023 11:27 am

Pewnie już rozdaliście wszystkie ale w razie czego też jestem gotów do testów. Mam układ z grzałką bojlera, gdzie scena załącza stycznik w określonych porach dnia i chciałbym zrobić optymalizację zużycia energii dla tego układu. W zasobniku jest też czujnik temperatury :)
Albert
Posty: 574
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:32 pm
Lokalizacja: Chełm

Wiadomo kiedy orientacyjnie trafi do sklepów? Bo PZEM odmówił współpracy w moim projekcie pompy ciepła zanim jeszcze została uruchomiona i kupiłbym tego wariata od razu bez kombinowania👍
Awatar użytkownika
Basmar
Posty: 378
Rejestracja: pt wrz 09, 2022 10:53 am
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Mirosław F. pisze: pt kwie 21, 2023 10:42 am Niezmiernie miło mi poinformować Was, że jesteśmy już na ostatnim etapie wdrożenia do produkcji i sprzedaży nowego urządzenia jakim jest jednofazowy monitor energii elektrycznej z pomiarem półpośrednim.

LEW-02 dokonuje pomiaru półpośrednio, czyli za pomocą przekładnika prądowego 33.3mA/100A (SC-16), który stosowany jest również do naszego flagowego monitora energii MEW-01. Maksymalna wartość mierzonego natężenia prądu wynosi 100A. Dużym udogodnieniem jest brak zewnętrznej anteny co umożliwi montaż w małych rozdzielnicach z plastikowymi drzwiami.

Jak przy każdym nowym urządzeniu chcemy zaczerpnąć Waszej opinii na temat produktu jak i poprawności jego działania czy dokładności pomiaru. Chętnie rozdamy 10 sztuk LEW-02.Spośród zainteresowanych wybierzemy osoby, które przedstawią propozycję zastosowania urządzenia. Dodatkowo do każdego testowanego urządzenia dodamy modne okulary przeciwsłoneczne na wypadek, gdyby testy były przeprowadzane w pełnym słońcu. :D
LEW02.png
Dzień dobry, w Irlandii mamy systemy jednofazowe i niektóre urządzenia potrafią 9kW pobierać (prysznic elektryczny) lub ładowarka samochodowa 7.5 kW, chętnie przetestwoałbym lub zakupił Państawa urządzenie.
No i cały plan spalił na panewce :cry:
kwikus
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 21, 2020 10:10 pm

Było już losowanie testerów? :mrgreen:
4x Sonoff basic, 2x smart DGM, 1x Sonoff Touch, 1x LIW-01, 2x PNW- 01, ESP 8266 sterowanie bramą wjazdową :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1773
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Jeszcze nie było. Kończymy pisać oprogramowanie.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2802
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Nie miałem pomysłu gdzie mógłbym wykorzystać i testować LEW-02 ale w końcu wymyśliłem ;)
Płyta indukcyjna jednofazowa lub piekarnik, a okulary to wiadomo, na nos :lol:
Pod płytę i piekarnik mam osobny obwód bezpośrednio z rozdzielnicy. Kiedyś była tam kuchnia ceramiczna trójfazowa i leci YDY 5x4mm2. Obecnie na jednej fazie jest indukcja, na drugiej piekarnik a na trzeciej lodówka i pozostały sprzęt kuchenny.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
robertklepacki94
Posty: 920
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

lesny8 pisze: śr maja 17, 2023 8:38 am Nie miałem pomysłu gdzie mógłbym wykorzystać i testować LEW-02 ale w końcu wymyśliłem ;)
Płyta indukcyjna jednofazowa lub piekarnik, a okulary to wiadomo, na nos :lol:
Pod płytę i piekarnik mam osobny obwód bezpośrednio z rozdzielnicy. Kiedyś była tam kuchnia ceramiczna trójfazowa i leci YDY 5x4mm2. Obecnie na jednej fazie jest indukcja, na drugiej piekarnik a na trzeciej lodówka i pozostały sprzęt kuchenny.
N,ka w tym przewodzie to wytrzymuje ?
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2802
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Wytrzymuje, wytrzymuje ;)
Korzystamy naprzemiennie. Piekarnik uruchamiany jest od święta ;) Na indukcji też więcej jak dwa palniki nie pracują w jednym czasie. Ciekawy jestem ile tam w sumie szarpie prądu kuchnia jak robię naleśniki :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”