Supla - pilot/panel do sterowania

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
safek1
Posts: 36
Joined: Fri Apr 03, 2020 3:52 pm

Post

Czyli czekamy na dalsze recenzje ;)
Leszekbialy
Posts: 99
Joined: Fri Apr 06, 2018 9:29 pm

Post

Znalazłem u przyjaciół z dalekiego wschodu 7 calowy wifi android 11
https://a.aliexpress.com/_EJbGCLJ
Wygląda dość obiecująco, cena wysoka ale chyba łatwiejsze do montażu i instalacji apki.
lukasz06
Posts: 791
Joined: Sun Jul 17, 2022 6:53 pm

Post

Może fajne ale jak to zamocować? NsPanel Pro ma fajnie dopasowane wejście w puszkę.
tomekgawronn
Posts: 11
Joined: Wed Nov 22, 2023 12:39 pm

Post

Witam,
Panel po ponad dwóch tygodniach do mnie wrócił, niestety musiałem się o niego upominać. Zamontowałem go na swoim miejscu i będę testował. Przy okazji reklamacji wgrano do niego najnowszą aktualizację oprogramowania, mam nadzieję że teraz będzie działał poprawnie.
lukasz06
Posts: 791
Joined: Sun Jul 17, 2022 6:53 pm

Post

Sam byś to ogarnął 😁
tomekgawronn
Posts: 11
Joined: Wed Nov 22, 2023 12:39 pm

Post

Być może, ale programowanie to raczej nie moja bajka. Zresztą panel jest nowy i jeśli ktoś go programuje i sprzedaje, to musi poczuć się do odpowiedzialności jeśli coś jest nie tak....
Kupiłem go celowo na testy, gdyż nim zaproponuje taki panel ludziom którym zainstalowałem suplę muszę mieć pewność, że wszystko działa poprawnie.
lukasz06
Posts: 791
Joined: Sun Jul 17, 2022 6:53 pm

Post

Oczywiście się z Tobą zgadzam. Widać sprzedawca chyba też się uczył :)
Ja jestem zadowolony z działania, i z tego, że udało mi się to samemu ogarnąć.
tomekgawronn
Posts: 11
Joined: Wed Nov 22, 2023 12:39 pm

Post

Ja też jestem zadowolony gdy działa :D po powrocie z reklamacji póki co działa, ale zobaczymy jak długo, bo za pierwszym razem też przez moment było dobrze.
tomekgawronn
Posts: 11
Joined: Wed Nov 22, 2023 12:39 pm

Post

No to za długo nie podziałał, jeszcze wieczorem było wszystko ok, a rano już się nie wybudził. Ciemny ekran, brak reakcji, reset przez zdjęcie napięcia i znowu działa. Łukasz a u Ciebie tez masz apkę do wygaszania i wybudzania ekranu? Czy masz cały czas suplę na wierzchu? Bo jeszcze podejrzewam ze apka od wygaszacza ekranu może powoduje te zawieszenia
lukasz06
Posts: 791
Joined: Sun Jul 17, 2022 6:53 pm

Post

Ja mam andrioda na wierzchu, po zaniku zasilania jest ekarn główny, czyli kafelki androida. Wszystko zależy od tego, co chcesz mieć ustawione na starcie. Mam apkę, która wybudza ekran, być może ona ci nie działa. Można ją odinstalować, wtedy wyświetlacz świeci się cały czas. Pisz priv jak co, to pomogę.

Return to “Pomysły i koncepcje”