czy aby nie za dużo wyzwalaczy akcji ? ;)

Adam K.

klew wrote: Fri Oct 27, 2023 11:11 am
Adam K. wrote: Fri Oct 27, 2023 10:59 am
klew wrote: Fri Oct 27, 2023 9:01 am Tak się zmieniło po dodaniu możliwości rozjaśniania i ściemniania z dimmerów/RGB z poziomu AT.
Akcja będzie dodawana na "przytrzymanie", a zatrzymanie efektu rozjaśniania/ściemniania na "wyłączenie" (czyli pusczenie przycisku).
Czy to oznacza, że ściemniacz Zamel DIW-01 niebawem dostanie wyzwalacze akcji?
Nie ma to związku z DIW. Tam obsługa przycisku jest poza kontrolą oprogramowania Supla i nie mamy na to wpływu. W tej kwestii czekamy na Zamel.

Natomiast Wyzwalacze są dostępne w SLW, a te nowości będą przy okazji mSLW :)
Szkoda :(
Dziękuję za wyjaśnienie :)
kurus

klew wrote: Fri Oct 27, 2023 11:11 am
Adam K. wrote: Fri Oct 27, 2023 10:59 am
klew wrote: Fri Oct 27, 2023 9:01 am Tak się zmieniło po dodaniu możliwości rozjaśniania i ściemniania z dimmerów/RGB z poziomu AT.
Akcja będzie dodawana na "przytrzymanie", a zatrzymanie efektu rozjaśniania/ściemniania na "wyłączenie" (czyli pusczenie przycisku).
Czy to oznacza, że ściemniacz Zamel DIW-01 niebawem dostanie wyzwalacze akcji?
Nie ma to związku z DIW. Tam obsługa przycisku jest poza kontrolą oprogramowania Supla i nie mamy na to wpływu. W tej kwestii czekamy na Zamel.

Natomiast Wyzwalacze są dostępne w SLW, a te nowości będą przy okazji mSLW :)
Super informacja, od dawna czekałem za ściemnianie i rozjaśniane z AT jak z przycisku lokalnego :D
Czy supla device też otrzyma to usprawnienie czy to tylko dla urządzeń zamela?
klew

kurus wrote: Fri Oct 27, 2023 11:41 am Super informacja, od dawna czekałem za ściemnianie i rozjaśniane z AT jak z przycisku lokalnego :D
supla-device już to ma, tylko oficjalny release jeszcze z tymi zmianami nie wyszedł. Natomiast tutaj trzeba będzie poczekać jeszcze na wsparcie po stronie serwera i clouda. Na pewno w najbliższym release tego nie będzie, bo teraz jest skupienie na termostacie :)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
kurus

klew wrote: Fri Oct 27, 2023 11:49 am
kurus wrote: Fri Oct 27, 2023 11:41 am Super informacja, od dawna czekałem za ściemnianie i rozjaśniane z AT jak z przycisku lokalnego :D
supla-device już to ma, tylko oficjalny release jeszcze z tymi zmianami nie wyszedł. Natomiast tutaj trzeba będzie poczekać jeszcze na wsparcie po stronie serwera i clouda. Na pewno w najbliższym release tego nie będzie, bo teraz jest skupienie na termostacie :)
A kilka dni temu pytałem i pisałeś że, nie ma takich akcji na wyzwalaczach, a tu miał niespodzianka że, będą 🤗

viewtopic.php?p=163161#p163161

Super że, to tak idzie do przodu, to zdradź czy w listopadzie już będziemy grzać suplowym termostatem? :D
klew

kurus wrote: Sat Oct 28, 2023 9:53 am
A kilka dni temu pytałem i pisałeś że, nie ma takich akcji na wyzwalaczach, a tu miał niespodzianka że, będą 🤗

Super że, to tak idzie do przodu, to zdradź czy w listopadzie już będziemy grzać suplowym termostatem? :D
Nigdy nie miałem na to dobrego pomysłu, ale po Twoim ostatnim pytaniu, wpadłem na pomysł jak to sensownie zrobić. Przetestowałem I działa;)

Odnośnie termostatu, to Nie znam konkretnych dat. Cloud I serwer już niedługo powinny być oficjalnie wydane.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
robertklepacki94

Pamiętam jak we wrześniu oglądałem filmiki chłopaków z Zamela z Energatab, to mówili że GKW-01 powinien pojawić się w sprzedaży na początku października, także czekają pewnie na pełne wsparcie CLOUD i wszystkich innych:)
Co by nie mówić napewno jest bardzo blisko :)
Ja osobiście też czekam na pojawienie się w sprzedaży i napewno od razu go sobie kupię i będzie czekał na ukończenie łazienki :D
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
kurus

klew wrote: Sat Oct 28, 2023 10:10 am
kurus wrote: Sat Oct 28, 2023 9:53 am

Nigdy nie miałem na to dobrego pomysłu, ale po Twoim ostatnim pytaniu, wpadłem na pomysł jak to sensownie zrobić. Przetestowałem I działa;)

Odnośnie termostatu, to Nie znam konkretnych dat. Cloud I serwer już niedługo powinny być oficjalnie wydane.
Nie sądziłem że mój post się mógł do tego przyczynić ;)

mSLW-02 ma przyjść na testy to będziemy testować :)

Return to “CLOUD”