ESP GMAIL SENDER (for Supla)

krzychunh
Posty: 32
Rejestracja: pn lip 12, 2021 6:23 am

Witam czy da się zastosować do każdego modułu - powiadomienia zmiany statusu na gmail ?
camiloos
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 19, 2022 8:44 am

Przydałaby mi się taka funkcjonalność do automatycznego podlewania ogródka. Jak nie mam wody w zbiorniku na deszczówkę (pod ziemią) to pływak odcina dopływ prądu i nie załącza się pompa z czasomierza. Musi tak być, bo pompa na sucho długo nie pochodzi.

Gdyby jakiś moduł wysłał mi maila, że w danym momencie było (lub nie było) zasilanie w układzie to jest po sprawie.
krzychunh
Posty: 32
Rejestracja: pn lip 12, 2021 6:23 am

Czy da się skompilować te pliki i wrzucić na moduł, czy tylko wchodzi w grę edycja kodu źródłowego danego oprogramowania i dodanie skryptu? Dzięki
home
Posty: 47
Rejestracja: pn gru 28, 2020 12:36 pm

chętnie przetestuję soft
Une enquГЄte terminГ©e sans affecter la qualitГ© de vie propriГ©tГ©s musculaires cardiaques, pulmonaires et sanguines..
gigant87
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 26, 2022 8:00 pm

widzę świetne zastosowanie do szamba, czujnik napełnienia szamba pokazuje, że zbiornik jest zapełniony np w 80%, a Twoja apka wysyła automatycznie maila do zakładu komunalnego, by przyjechali opróżnić szambo :)
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Nie boisz się że Ci zakład przyjedzie w związku z otrzymaniem meila, a okaże się że szambo puste, bo czujnik przegnił?
Dostaniesz rachunek za nic.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”