boneIO - ciekawy sterownik

edm

Zrobiłem aktualizację do GUI-Generic: v7.12.02; Builder: v6.0.1.
1. Problem z samoczynnym podwajaniem korekty temperatury i wilgotności wpisanej z poziomu supla cloud wydaje się rozwiązany.
Po zrobieniu korekty w supla cloud o 10 jednostek i następnie OFF / ON sterownik BoneIO, temperatura w supla cloud pozostaje zgodnie z korektą :D.
Natomiast patrząc na odczyt temperatury i wilgotności z poziomu WEB GUI sterownika, wartość temperatury i wilgotności nadal jest jak przed korektą. Czyli o 10 jednostek mniej, widać to na zdjęciu A. Nie wiem jak to jest u innych lub czy tak ma to działać. Jeśli jednak ten odczyt z poziomu sterownika nie bierze w niczym udziału to w zasadzie nie ma to znaczenia.

2. Przestał działać przycisk Restart widoczny na zdjęciu B. Po jego naciśnięciu, strona web gui ustawi się na początkową stronę sterownika. Lecz fizycznie restart sterownika nie wykona się. Trzeba odłączyć zasilanie.

3. Generując w gui-generic-builder.supla.io soft dla BoneIO z zaznaczeniem WT32-ETH01. Wygeneruje się działający soft ale nie ma w nim rubryki Nazwa modułu, gdzie można wpisać własną nazwę. Przydatne to jest. Prosze popraw jeśli można.
Co ciekawe generując ten sam soft lecz BEZ zaznaczania WT32-ETH01. Jest rubryka Nazwa modułu, co widać na zdjęciu C.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
kris

Coś ruszyło w temacie dodania wsparcia w gui generic obsługi termostatu oraz licznika energii INA dla BoneIO?.
@krycha88 jest szansa że to dodasz?. Zależy mi na tym :roll:, trzymanie BoneIO tylko jako zwykły ON/OFF trochę mija się z celem.
Jeśli nie zamierzasz dodać wsparcia może spróbuję sprzedać, niech się użytkownicy HA nacieszą.

Return to “Projekty użytkowników”