Obsługa czujnika PM2.5 w GUI-Generic

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Hej, jakby ktoś był zainteresowany to zajrzyjcie tu viewtopic.php?t=10446
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
tgolisz
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 24, 2022 7:27 pm

Witam,
supla identyfikuje czujnik jakości powietrza Ikea jako termometr - jest opcja aby to zmienić i przypisać jednostkę μg/m3?
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

tgolisz pisze: wt lip 26, 2022 11:09 am Witam,
supla identyfikuje czujnik jakości powietrza Ikea jako termometr - jest opcja aby to zmienić i przypisać jednostkę μg/m3?
Niestety nie , ponieważ nie ma takiego kanału który by pokazywał takie jednostki, gdy się pojawi kanał ogólnego przeznaczenia wówczas będzie to możliwe .
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

shimano73 pisze: wt lip 26, 2022 12:20 pm
tgolisz pisze: wt lip 26, 2022 11:09 am Witam,
supla identyfikuje czujnik jakości powietrza Ikea jako termometr - jest opcja aby to zmienić i przypisać jednostkę μg/m3?
Niestety nie , ponieważ nie ma takiego kanału który by pokazywał takie jednostki, gdy się pojawi kanał ogólnego przeznaczenia wówczas będzie to możliwe .
A kiedy będzie ?
Jak będzie to będzie.
Czyli kiedy?
Czyli jak będzie ! :D
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

klimasstudio pisze: wt lip 26, 2022 12:55 pm
shimano73 pisze: wt lip 26, 2022 12:20 pm
tgolisz pisze: wt lip 26, 2022 11:09 am Witam,
supla identyfikuje czujnik jakości powietrza Ikea jako termometr - jest opcja aby to zmienić i przypisać jednostkę μg/m3?

Niestety nie , ponieważ nie ma takiego kanału który by pokazywał takie jednostki, gdy się pojawi kanał ogólnego przeznaczenia wówczas będzie to możliwe .
A kiedy będzie ?
Jak będzie to będzie.
Czyli kiedy?
Czyli jak będzie ! :D
.Kanał miał być w wersji Cloud 2.4. jakiś rok temu.... Dziś dostaliśmy wersje 22.07 Clouda ...... ta da!!! Taki jouk..
Ale zawsze możesz zadzwonić do Supli: call.supla.io. nawety z telefonu z tarczą KUŹWA!!!! A czy posiadasz taki 😍
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Tak dziś chciałem przedsatwić te DZWONIENIE mojej Babci rocznik '37 .... to mi powiedziała: wnusiu ale teraz już nie ma aparatów z tarczą.. teraz są smartfony....no i się zgarbiłem po co faktycznie supla się COFA do takich atlrchaicznych rozwiązań i niepotrzebnie MARNUJE zasoby pracy...
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18276
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

A widzisz… z tego rozwiązania korzysta już prawie 2k osób.
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

QLQ pisze: sob lip 30, 2022 12:01 am Tak dziś chciałem przedsatwić te DZWONIENIE mojej Babci rocznik '37 .... to mi powiedziała: wnusiu ale teraz już nie ma aparatów z tarczą.. teraz są smartfony....no i się zgarbiłem po co faktycznie supla się COFA do takich atlrchaicznych rozwiązań i niepotrzebnie MARNUJE zasoby pracy...
SUPLA się nie cofa tylko cały czas pędzi na przód. Najbardziej rozbudowany system jaki znam. Co wymyślę da się już zrealizować albo będzie można. Także tego.. :mrgreen: :mrgreen:
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

klimasstudio pisze: sob lip 30, 2022 10:12 am
QLQ pisze: sob lip 30, 2022 12:01 am Tak dziś chciałem przedsatwić te DZWONIENIE mojej Babci rocznik '37 .... to mi powiedziała: wnusiu ale teraz już nie ma aparatów z tarczą.. teraz są smartfony....no i się zgarbiłem po co faktycznie supla się COFA do takich atlrchaicznych rozwiązań i niepotrzebnie MARNUJE zasoby pracy...
SUPLA się nie cofa tylko cały czas pędzi na przód. Najbardziej rozbudowany system jaki znam. Co wymyślę da się już zrealizować albo będzie można. Także tego.. :mrgreen: :mrgreen:
Wiem , wiem. Muszę Was czasem powkur..zać co by nudno nie było 🤪🤣😈.... może przez to że sam jestem na siebie wkurzony , że nie mam jak poprzednio weny twórczej co by coś nowego stworzyć...
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
singhVik
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 07, 2022 6:51 am

Im urządzenie jest prostsze tym dłużej i lepiej działa.
BRN Web Stories Section
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”