Smart Connect

Demeter
Posts: 37
Joined: Sat Sep 21, 2019 12:29 pm

Post

Witam.
Kupiłem dziś kilka sztuk takiego sprzętu.
Kilka pilotów oraz gniazdek.
Czy da się wgrać do tego Supla?
Dziękuję.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Demeter
Posts: 37
Joined: Sat Sep 21, 2019 12:29 pm

Post

Wi-F- modul
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Demeter
Posts: 37
Joined: Sat Sep 21, 2019 12:29 pm

Post

teoretycznie tak
ale co tam wgrać?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
ducker
Posts: 5
Joined: Fri Sep 08, 2017 1:47 pm

Post

Cześć,

ja właśnie również testuję gniazdko LSC Smart Socket. W środku jest TYWE2S. Udało mi się przy pomocy TuyaConvert wgrać do niego soft inCan Easy. Mam tylko jedne problem dla którego nie mogę znaleźć odpowiedzi na chwilę obecną.

Ustawiłem taką konfigurację:

D2 - GPIO4 - dioda LED
D6 - GPIO12 - przekaźnik
D5 - GPIO14 - przycisk na gniazdku

Gniazdko dodało się prawidłowo do Clouda i można nim sterować. Dodatkowo gniazdko ma odwróconą logikę - w Cloud jest wyłączone, a faktycznie jest włączone i na odwrót. Niestety nie działa mi wcale dioda LED informująca o stanie przekaźnika. Czy ktoś jeszcze bawił się z tym gniazdkiem ?
ducker
Posts: 5
Joined: Fri Sep 08, 2017 1:47 pm

Post

Po zmianie sterowania na HighLevel logika przekaźnika jest OK. Została tylko nieszczęsna dioda LED.
Demeter
Posts: 37
Joined: Sat Sep 21, 2019 12:29 pm

Post

Juź mam sporo tych urządzeń.
Trzeba coś z tym robić...
20191214_085929.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Demeter
Posts: 37
Joined: Sat Sep 21, 2019 12:29 pm

Post

Jak nic nie wymyślę - to sprzedaję
User avatar
o_rany
Posts: 275
Joined: Wed Nov 14, 2018 5:32 pm
Location: Sosnowiec

Post

o la boga... ales tego nakupil... Trafiles na jakas promocje w Action? Ciekawy jest ten pilot ale pewnie żre baterie.... Opowiedz o doswiadczenich z tym systemem.
ducker
Posts: 5
Joined: Fri Sep 08, 2017 1:47 pm

Post

Gniazdka myślę, że są do ogarnięcia. Ja chwilowo nie mam czasu, aby bawić się softem i użyłem gotowca.

Niestety pilot oraz syrena jest na Realteku RTL8710BN, czyli na chwilę obecną nie do użycia z Suplą. Reszta jest na ESP.
Demeter
Posts: 37
Joined: Sat Sep 21, 2019 12:29 pm

Post

o_rany wrote: Sun Dec 15, 2019 9:45 pm o la boga... ales tego nakupil... Trafiles na jakas promocje w Action? Ciekawy jest ten pilot ale pewnie żre baterie.... Opowiedz o doswiadczenich z tym systemem.
Trafiłem na chłopaka, który zajmuje się likwidacją magazynów sklepów w Niemczech.
Na temat pilota... od początku tematu ( chili więcej niż miesiąc) korzystam tym w domu. Bateria ta co tam była w zestawie. Na razie działa. Mam zainstalowane kilka lamp oraz taśm, czujniki ruchu i dwa piloty. Myślę o instalacji pilota do puszki na stałe, z osobnym zasilaczem, wykorzystując dla tego podwójne wyłączniki do rolet, żeby to wyglądało jak zwykli wyłącznik. W takim razie będę możliwość korzystania bez telefonu.
Aplikacja dość przyjemna.
Ale mam tego sporo. I jeszcze będę miał. Do mieszkania aż tyle nie potrzebuje, a w pracy mam Supla. Tak że i tak większość sprzedam.

Return to “Sprzęt”