Upgrade domofonu

User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Mogę odstąpić Ci ten prototyp.
User avatar
bMind
Posts: 35
Joined: Fri Apr 01, 2016 11:33 am

Post

Hm..no to nie będę się upierał :) Ale i tak temat płytki się nie rozwiąże do końca (rozwiąże dokładnie w 50% :)), bo potrzebuję zrobić dwa takie ustrojstwa :) Drugim chciałem wysterować bramę (pilot do bramy dokładniej).
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

bMind wrote:Hm..no to nie będę się upierał :) Ale i tak temat płytki się nie rozwiąże do końca (rozwiąże dokładnie w 50% :)), bo potrzebuję zrobić dwa takie ustrojstwa :) Drugim chciałem wysterować bramę (pilot do bramy dokładniej).
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=65 ... st-visited
User avatar
bMind
Posts: 35
Joined: Fri Apr 01, 2016 11:33 am

Post

Odpada. Zapomniałem dodać, że to brama osiedlowa a nie w domu :)
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

W czym problem ?
User avatar
bMind
Posts: 35
Joined: Fri Apr 01, 2016 11:33 am

Post

Aaa..sztuczka z czytaniem :P Umknęło mi, że nie tylko do elektrozaczepu podłączyć ale i do sterownika..sorki :oops: Czyli jak rozumiem mogę to też podłączyć do pilota jeśli tylko taki sposób 'interakcji' jest możliwy?
moondec
Posts: 29
Joined: Sun Oct 30, 2016 7:54 pm

Post

Witam wszystkich! Zastanawiam się czy ten projekt z płytkami do upgrade domofonu jest jeszcze żywy. Chętnie bym nabył taki zestaw do samodzielnego montażu. Mam też pytanie jak zasiany jest układ? Czyli skąd pobrać 5V? Pozdrawiam. Trzymam kciuki za Supla (dobre bo polskie).
User avatar
wojtas567
Posts: 2214
Joined: Sun Apr 03, 2016 7:16 pm
Location: Olsztyn

Post

Płytkę możesz wykorzystać Espablo a zasilić musisz z zewnętrznego zasilacza chyba że masz dostęp do zasilacza który jest w instalacji domofonu (na przewodach domofonu jest napięcie ale zbyt małe żeby moduł mógł być ciągle zasilany).
Pozdrawiam
Wojtek
moondec
Posts: 29
Joined: Sun Oct 30, 2016 7:54 pm

Post

Ok. Dzięki za info. Powalczę z tym.
Pozdrawiam,
Marek
User avatar
Espablo
Posts: 1754
Joined: Wed Jun 29, 2016 5:04 pm
Location: Oświęcim

Post

wojtas567 wrote:Płytkę możesz wykorzystać Espablo a zasilić musisz z zewnętrznego zasilacza chyba że masz dostęp do zasilacza który jest w instalacji domofonu (na przewodach domofonu jest napięcie ale zbyt małe żeby moduł mógł być ciągle zasilany).
Płytki ode mnie mają na pokładzie przetwornicę z230V na 5V, więc nie potrzeba zew. zasilacza
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:

Return to “Ogólna dyskusja”