SLW-02 obciążalność

Majo_N
Posts: 2
Joined: Fri Apr 22, 2022 7:33 pm

Post

Cześć,
mam do wysterowania 4 metry paska 12V led o mocy 9,6W/m co daje ok 40W. Myślałem o sterowniku SLW-02 jego moc jest wystarczająca ale jest ona podzielona na trzy kanały po 2 A co daje nam 24W. Czy można te kanały w tym sterowniku jakoś zmostkować żeby sterować całością? Dodam że pasek będzie w jednej linii i chciałbym żeby to było obsługiwane jako jedna pozycja w aplikacji i z przycisku.

Jeżeli nie da się tego zrealizować za pomocą tego sterownika proszę o podanie innego rozwiązania.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Zmostkować tak średnio ale możesz zastosować wzmacniacz.
Majo_N
Posts: 2
Joined: Fri Apr 22, 2022 7:33 pm

Post

a jaki wzmacniacz można zastosować?
Proszę o polecenie jakiegoś konkretnego modelu, nie miałem nigdy do czynienia ze wzmacniaczami do ledów.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego sterownika. Przycisk jest jeden a kanały są 3, jak to jest rozwiązane? Wszystkimi kanałami sterujemy jednocześnie? znam suplę ale tego sterownika jeszcze nie miałem okazji montować.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Możesz zastosować https://zamel.com/pl/ledix/wzmacniacz-rgb-typ-wln-01
Jednym przyciskiem załączasz i wyłączasz wszystkie kanały na raz.
vulture30
Posts: 5
Joined: Wed Feb 02, 2022 8:08 pm

Post

Hmmm, czyli nie da się sterować każdym kanałem osobno / niezależnie ?
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Z aplikacji możesz, z przycisku sterujesz wszystkimi na raz.
User avatar
klew
Posts: 8357
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław

Post

W najnowszym sofcie jest też możliwość przypisania, którymi kanałami ma sterować przycisk. Ustawia się to w trybie konfiguracyjnym. Możesz np. ustawić, aby fizyczny przycisk sterował wyjściem nr 1 i 3. Wtedy wyjście nr 2 jest sterowane wyłączenie z aplikacji.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:

Return to “ZAMEL SLW-02”