Alternatywne ikonki

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
User avatar
michael
Posts: 950
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:00 am
Location: Wojkowice

Mon Oct 09, 2017 7:08 pm

Na dzień dzisiejszy brakuje mi poniższych ikon :D

- pompa cyrkulacyjna
- czajnik
- ładowarka do telefonu
- skrzynka na listy (pełna i pusta) - do czujnika
- kłódka (otwarta i zamknięta) - do czujnika
Kabel ucięty na miarę zawsze jest za krótki...
User avatar
shimano73
Posts: 879
Joined: Sun Feb 28, 2016 12:27 pm
Location: Orzesze

Mon Oct 09, 2017 7:38 pm

Czujnik ciśnienia np atmosferycznego
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie
bicker
Posts: 345
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:18 am

Tue Oct 10, 2017 4:10 am

podlewanie ogrodu.
User avatar
Lucas
Posts: 410
Joined: Mon Jul 31, 2017 7:11 am
Location: Chrzanów

Tue Oct 10, 2017 11:40 am

To może jeszcze:

- projektor
- ekran
- radio (lub jakaś ikonka sprzętu audio)
- klucz
- gniazdko 230V
- kamera
- ogień i śnieżynka (np. do czujników)

Świetnym rozwiązaniem byłaby możliwość dowolnego wyboru ikonki z jakiegoś podkatalogu, etc.
Gucio2607.
Posts: 421
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Mon Oct 16, 2017 9:55 am

Zdecydowanie kaloryfer do wlaczania farelki w garażu i kominek
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
mearcos
Posts: 1
Joined: Fri Oct 20, 2017 12:27 pm

Fri Oct 20, 2017 12:30 pm

Markiza
yugodriver
Posts: 24
Joined: Mon Mar 14, 2016 2:36 pm

Mon Oct 23, 2017 2:33 pm

a) studnia - pompa
b) studnia - oświetlenie
User avatar
Lucas
Posts: 410
Joined: Mon Jul 31, 2017 7:11 am
Location: Chrzanów

Mon Oct 23, 2017 9:25 pm

Ikona okna z zasłonami (dla elektrycznego karnisza)
tekbar
Posts: 15
Joined: Thu Jun 08, 2017 11:25 pm

Sat Oct 28, 2017 7:21 am

Ikonka dla czujnika smogu (pyłu PM 2.5 ; PM 10)
User avatar
shimano73
Posts: 879
Joined: Sun Feb 28, 2016 12:27 pm
Location: Orzesze

Sat Oct 28, 2017 8:23 am

Czyżby kolega pracował nad takim czujnikiem ?
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie
Post Reply