Święta 2018

User avatar
shimano73
Posts: 939
Joined: Sun Feb 28, 2016 12:27 pm
Location: Orzesze

Sat Dec 01, 2018 11:13 pm

Zgłaszam się
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie
Gucio2607.
Posts: 433
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Sat Dec 01, 2018 11:20 pm

Ja jestem bardziej niż chętny..😋
Last edited by Gucio2607. on Sun Dec 02, 2018 9:19 am, edited 1 time in total.
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
Sibikk
Posts: 299
Joined: Mon Nov 07, 2016 12:42 pm
Location: Katowice

Sat Dec 01, 2018 11:28 pm

To i ja się zgłaszam.
soren
Posts: 134
Joined: Mon Jun 04, 2018 7:36 am

Sat Dec 01, 2018 11:39 pm

Zgłaszam się.
kapsa@vp.pl
Posts: 11
Joined: Sat Jan 06, 2018 4:04 pm

Sun Dec 02, 2018 12:16 am

Melduję się również....
Maniek913
Posts: 161
Joined: Thu Feb 22, 2018 9:46 pm

Sun Dec 02, 2018 4:17 am

Zgłaszam się.
feszter
Posts: 80
Joined: Mon Jul 30, 2018 7:36 pm
Location: Wodzisław Śl.

Sun Dec 02, 2018 6:03 am

Zgłaszam się.
kris.gie
Posts: 149
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Sun Dec 02, 2018 6:32 am

Chyba byłem grzeczny, więc zgłaszam się :)
Jeki87
Posts: 84
Joined: Wed Jun 21, 2017 10:29 am

Sun Dec 02, 2018 7:19 am

Jestem gotowy i zwarty do akcji :D
Locked