Święta 2018

Locked
Yepestis
Posts: 173
Joined: Mon Sep 24, 2018 6:08 pm
Location: Wrocław

Sun Dec 02, 2018 9:24 am

Zgłaszam chęć udziału w losowaniu ;)
szabel99
Posts: 56
Joined: Sun Jan 28, 2018 10:30 am

Sun Dec 02, 2018 10:47 am

Ja rónież jestem chętny :D
Lechu_
Posts: 149
Joined: Tue Oct 11, 2016 5:41 pm

Sun Dec 02, 2018 11:36 am

Zgłaszam się :)
User avatar
michael
Posts: 986
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:00 am
Location: Wojkowice

Sun Dec 02, 2018 11:38 am

Biorę udział :D
Kabel ucięty na miarę zawsze jest za krótki...
Remi
Posts: 29
Joined: Tue May 22, 2018 4:03 pm

Sun Dec 02, 2018 12:22 pm

Zgłaszam się :)
kamaz8
Posts: 39
Joined: Fri Jun 30, 2017 12:03 pm

Sun Dec 02, 2018 1:12 pm

Też jestem chętny :-)
michal363
Posts: 35
Joined: Mon Jul 16, 2018 8:25 pm

Sun Dec 02, 2018 1:43 pm

Zgłaszam się! :)
User avatar
o_rany
Posts: 213
Joined: Wed Nov 14, 2018 5:32 pm
Location: Sosnowiec
Contact:

Sun Dec 02, 2018 3:00 pm

Zgłaszam możliwość przygarnięcia prezentów
Gburek1993
Posts: 4
Joined: Thu May 10, 2018 9:06 am

Sun Dec 02, 2018 3:01 pm

Chętny :D
andrzejano
Posts: 265
Joined: Wed Aug 30, 2017 8:47 am

Sun Dec 02, 2018 4:19 pm

Też się zapisuję
Locked