Wejście

vajera
Posts: 396
Joined: Wed Oct 31, 2018 7:58 am

Post

Do SLW-01 można podłączyć przycisk monostabilny, co pozwala na sterowanie dimmerem. Czy w przypadku SLW-02 jest podobnie? Rozumiem, że wtedy równocześnie zmienia się poziom jasności wszystkich kanałów?
User avatar
pzygmunt
Posts: 18354
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Dokładnie tak samo na wszystkich kanałach.
User avatar
Demolkaa
Posts: 242
Joined: Thu Oct 11, 2018 8:42 pm
Location: Twardowice

Post

A ja zauważyłem ze w aplikacji włączanie i zmiana regulacji na mniejsza po wyłączeniu w aplikacji wraca do ustawienia full nastawienia a na wyłączniku monostabilnym działa normalnie i zapamiętuje stan ustawienia mocy led. Dodam jeszcze ze jak włączę pilot lub aplikacja i ustawie jasność ledów to wyłączenie aplikacja i włączenie włącznikiem zapamiętuje aplikację tak samo jest na odwrót. Jedyne co to wyłączenie i włączenie aplikacją resetuje światło do ustawienia max.
W aplikacji brakuje mi przełącznika np w prawo (w druga stronę) żeby tylko włączać i wyłączać ledy, a ustawienia jasności bym zostawił jak jest również z tym włącznikiem na dole.
Mam nadzieje że wiadomo o co mi chodzi.
User avatar
Lucas
Posts: 833
Joined: Mon Jul 31, 2017 7:11 am
Location: Chrzanów

Post

Czy @Demolkaa albo jakiś inny posiadacz SLW-02 może mi wrzucić screen jak wygląda sterowanie w aplikacji? Czy poszczególne kanały można wyłączać niezależnie i osobno sterować jasnością?
Co się dzieje, gdy w aplikacji mam wyłączony któryś kanał lub jasność kanałów jest różna i użyje zewnętrznego przycisku? Włączą (lub wyłączą) się tylko te kanały, które były aktywne w aplikacji czy wszystkie naraz niezależnie od ostatniego stanu?
Czy w cloudzie kanały W1, W2, W3 są widoczne jako osobne?
User avatar
Demolkaa
Posts: 242
Joined: Thu Oct 11, 2018 8:42 pm
Location: Twardowice

Post

Lucas wrote: Wed Jan 23, 2019 8:24 pm Czy @Demolkaa albo jakiś inny posiadacz SLW-02 może mi wrzucić screen jak wygląda sterowanie w aplikacji? Czy poszczególne kanały można wyłączać niezależnie i osobno sterować jasnością?
Co się dzieje, gdy w aplikacji mam wyłączony któryś kanał lub jasność kanałów jest różna i użyje zewnętrznego przycisku? Włączą (lub wyłączą) się tylko te kanały, które były aktywne w aplikacji czy wszystkie naraz niezależnie od ostatniego stanu?
Czy w cloudzie kanały W1, W2, W3 są widoczne jako osobne?
Sterowanie w aplikacji jest 3 kanały osobno można je na cloud wyłączyć jak nie używasz któregoś kanału.
Poszczególne kanały w aplikacji możesz ściemniać i wyłączać i włączać osobno ale jak już pisałem wyżej funkcja wyłączania i włączania w aplikacji resetuje ustawienia ściemniacza.

Co do przycisku zewnetrzengo to np: masz włączone 2 kanały i 1 wyłączony to po nacisnieciu przycisku wyłączą sie wszystkie a po włączeniu zapalają się wszystkie z jasnością ustawioną dla W1 dlatego najlepiej unikać używania przycisku :-).
Dla mnie minusem jest resetowanie ściemniacza po wyłączeniu i włączeniu w aplikacji i za mały zacisk + bo trzeba do niego podpiąć 4 przewody i bardzo ciasno mogło być obok dodatkowy zacisk + zmostkowany
Last edited by Demolkaa on Thu Jan 24, 2019 1:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Demolkaa
Posts: 242
Joined: Thu Oct 11, 2018 8:42 pm
Location: Twardowice

Post

Tak wygladaja zrzuty aplikacji i cloud
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Demolkaa
Posts: 242
Joined: Thu Oct 11, 2018 8:42 pm
Location: Twardowice

Post

Dodam jeszcze, że wszystko zależy od W1 jak w1 jest wyłączone a w2 i w3 wyłączone to naciśniecie przycisku włączy w1 i tak analogicznie jeżeli jest w1 włączone to reszta wejść będzie wyłączana i dostosowana do W1.
User avatar
Lector
Posts: 1401
Joined: Fri Nov 17, 2017 2:26 pm
Location: Poznań

Post

Czy przyciskiem można regulować jasność poprzez przytrzymanie?
Niespełniony automatyk. :mrgreen:
https://3d-lamp.photos/
Jankes
Posts: 34
Joined: Sun Dec 02, 2018 9:01 pm

Post

Lector wrote: Thu Jan 24, 2019 4:02 pm Czy przyciskiem można regulować jasność poprzez przytrzymanie?
Tak, przyczyniając dłużej przycisk. Równocześnie dla wszystkich kanałów.
AdamT
Posts: 116
Joined: Sun Jan 06, 2019 9:42 am
Location: Kraków

Post

W ramach testów podłączyłem LED RGB.
Utworzyłem sterowanie grupowe - jakość ledów nie najlepsza, świeci na niebiesko ale ściemniacz działa.
Po utworzeniu harmonogramu można uzyskać zmianę barwy. Fajne zastosowanie do oświetleń Świątecznych.
Jakie Macie propozycje zastosowania tego sterownika?

Adam

Return to “ZAMEL SLW-02”