Sterowanie alarmem

Menotic
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 21, 2019 10:35 pm

Witam . Panowie ,
szukam i szukam ale nie mogę znaleźć . Czy jest taka możliwość żeby tym sonoffem sterować alarmem w pewnym urządzeniu ? Znaczy się gdy tylko alarm się pojawi to urządzenie zostanie automatycznie / lub zdalnie zresetowane . Nie chodzi o sterowanie temperaturą czy wilgotnością , tylko o to czy podłączę go do urządzenia (dwa kabelki) i jeśli będzie sygnał alarmu to zostanie ono zresetowane.
Jeśli tak to prosił bym o napisanie co jest mi dokładnie potrzebne bo jestem zielony w temacie działania tych urządzeń . Z góry dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Trzy razy przeczytałem Twój post, żeby zrozumieć czego potrzebujesz i tak do końca nie rozumiem ;)
Musisz podać więcej danych, bo to równanie ciężko rozwiązać.

Czy chodzi Ci o zdarzenia?
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
maffiu
Posty: 500
Rejestracja: śr lis 30, 2016 9:30 pm
Lokalizacja: Kraków/Skawina

Jeśli dobrze rozumiem to chcesz po podaniu sygnału zwarcie lub napięcie aby Sonoff wykonal co wyłączył sie włączył ?

Bo samo podanie sygnału zwarcie można wykonać litując sie pod przycisk a podanie napięcie tez pod przycisk ale z przekaźnikiem

Podaj więcej info co chcesz zrobić co z czym i co chcesz osiągnąć
Awatar użytkownika
vascode
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 17, 2018 6:03 pm

zmiana stanu na wejściu sonoffa zmieni stan na wyjściu sonoffa, co z kolei zmieni stan na wejściu docelowego urządzenia, które wskutek tego dokona restartu
pytanie: po co Ci sonoff?
-vascode-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”