Zebranie wszystkich firmware jakie powstają w jedną całość
-
gbcolin
- Posts: 121
- Joined: Wed Jun 12, 2019 4:13 pm
Tak jak w temacie czy jest możliwość zebrania wszystkich firmware do jednego tematu z linkami do githuba czy czegokolwiek innego? Tutaj pytanie do twórców bo z tego co czytam to bety były rozdawane na pw. Osobiście posiadam firmwary espablo bo da się pobrać, ale zybiego już nie. Nie dokopałem się do czegoś więcej. Piszcie co o tym sądzicie. Oprogramowanie supli jak najbardziej dostępne ale np gdybym chciał Gate z sonoffa basica rozumiejąc wszystkie zagrożenia z tego płynące to nie mam pojęcia którego softu oryginalnego supli użyć.
Nie atakuję projektu Supli 
-
gbcolin
- Posts: 121
- Joined: Wed Jun 12, 2019 4:13 pm
Czyli robią dla siebie oprogramowanie ale nie udostępniają kodu który mógłby sobie ktoś edytować dobrze rozumiem?
Nie atakuję projektu Supli 
-
QLQ
- Posts: 2512
- Joined: Sun Sep 03, 2017 9:13 am
Swego czasu kolega @Duch_ zrobił linki do fajnych tematów z softem ale dawno też go już nie widzę na forum. Poza tym stworzył parę ciekawych projektów.
https://forum.supla.org/viewtopic.php?f=23&t=4160
https://forum.supla.org/viewtopic.php?f=23&t=4160
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
-
Arek.kandula
- Posts: 411
- Joined: Mon Dec 24, 2018 8:52 am
Super by było gdyby wszystkie softy były włożone do jednego worka w którym to można by było poszukać ze spokojem
-
gbcolin
- Posts: 121
- Joined: Wed Jun 12, 2019 4:13 pm
Bardzo przydatne linki dziękiQLQ wrote: Thu Aug 01, 2019 9:06 pm Swego czasu kolega @Duch_ zrobił linki do fajnych tematów z softem ale dawno też go już nie widzę na forum. Poza tym stworzył parę ciekawych projektów.
https://forum.supla.org/viewtopic.php?f=23&t=4160
Do tego dorzucę ten link do rzeczy które szukałem 2 dni..
https://github.com/Espablo/ESP8266/tree ... ybi/Sonoff
Nie atakuję projektu Supli 
