Czujnik alarmu o włamaniu
-
elmaya
- Posts: 1485
- Joined: Wed Jun 27, 2018 5:48 pm
- Location: El Saucejo - Sevilla
Pamiętaj, że musisz połączyć się ze swoim botem (tym, który stworzyłeś za pomocą “Bot Father”) i zacząć.
-
elmaya
- Posts: 1485
- Joined: Wed Jun 27, 2018 5:48 pm
- Location: El Saucejo - Sevilla
tak, włącznik światła lub wyłącznik zasilania
-
elmaya
- Posts: 1485
- Joined: Wed Jun 27, 2018 5:48 pm
- Location: El Saucejo - Sevilla
Działa również z czujnikiem drzwi lub okna
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
byniom
- Posts: 695
- Joined: Sat Jan 07, 2017 1:17 pm
- Been thanked: 1 time
Nadal u mnie nie działa . Po zaprogramowaniu i wpisaniu parametrów wemos łączy się z cloud jednak nie działa telegram i nie widzę żeby jakaś zmiana była po wykryciu ruchu. Po odłączeniu wemos od napięcia i ponowne podłączenie z cloud już się nie łączy . Nawet jak zrobię nową konfigurację to i tak sie nie połączy .Dopiero po ponownym wgraniu programu widać go w cloud i dalej dzieje się tak jak opisałem . Sprawdzałem na kilku nowych wemosach więc wykluczam że któryś jest uszkodzony. Jeszcze mam takie pytanie , po ustawieniu w cloud np. włącznik oświetlenia to w telefonie ma być ustawiony jako włączone żeby układ działa na wykrywanie ruchu ? Co prawda robiłem przy włączonym przełączniku i wyłączonym tez i żadnej rekacji.
-
elmaya
- Posts: 1485
- Joined: Wed Jun 27, 2018 5:48 pm
- Location: El Saucejo - Sevilla
Przyjrzyj się uważnie konfiguracji Flash Tool i przesyłaniu plików !byniom wrote: Sun Jan 26, 2020 6:35 pm Nadal u mnie nie działa . Po zaprogramowaniu i wpisaniu parametrów wemos łączy się z cloud jednak nie działa telegram i nie widzę żeby jakaś zmiana była po wykryciu ruchu. Po odłączeniu wemos od napięcia i ponowne podłączenie z cloud już się nie łączy . Nawet jak zrobię nową konfigurację to i tak sie nie połączy .Dopiero po ponownym wgraniu programu widać go w cloud i dalej dzieje się tak jak opisałem . Sprawdzałem na kilku nowych wemosach więc wykluczam że któryś jest uszkodzony. Jeszcze mam takie pytanie , po ustawieniu w cloud np. włącznik oświetlenia to w telefonie ma być ustawiony jako włączone żeby układ działa na wykrywanie ruchu ? Co prawda robiłem przy włączonym przełączniku i wyłączonym tez i żadnej rekacji.
Robisz coś złego!!!!
plik musi mieć postać „pir_telegram_DOUT_16Mbit.bin”
aby wysłać, musi być włączone
-
byniom
- Posts: 695
- Joined: Sat Jan 07, 2017 1:17 pm
- Been thanked: 1 time
Zadziałało juz
, jedyne co zrobiłem to użyłem nowszej wersji flashtool do fragnia programu . Nie sprawdzałem jeszcze czy po odłączeniu zasilania będzie działał ponownie ale alarm w telefonie działa
elmaya jesteś wielki
Dziękuję bardzo wam za pomoc i cierpliwość . 
-
elmaya
- Posts: 1485
- Joined: Wed Jun 27, 2018 5:48 pm
- Location: El Saucejo - Sevilla
Nawet jeśli to był skomplikowany poród, cieszę się, że jest w porządku. 
