nothing was changeelmaya wrote: Fri Jun 19, 2020 9:42 am try this:
instead of:Code: Select all
WiFi.mode(WIFI_STA); // Force to station mode because if device was switched off while in access point mode it will start up next time in access point mode.
Code: Select all
WiFi.softAPdisconnect(true);
Żadnych danych stałych nie podaje w sketch'u.krycha88 wrote: Fri Jun 19, 2020 9:46 amCzy te wartości masz podane?Darkman wrote: Fri Jun 19, 2020 9:38 am nie jest puste, jedynie w logu zamieniłem je na 4 gwiazdki by na forum nie było go widaćMoże z jakiegoś powodu masz wartość pustą?Code: Select all
if (String(read_wifi_ssid().c_str()) == 0 || String(read_wifi_pass().c_str()) == 0 || String(read_login().c_str()) == 0 || String(read_login_pass().c_str()) == 0 || String(read_supla_server().c_str()) == 0 || String(read_supla_id().c_str()) == 0 || String(read_supla_pass().c_str()) == 0 )
Wszystkie dane wpisuję poprzez stronę w trybie konfiguracji.
Wpisuje:
Nazwa sieci
Hasło
Login
Hasło
Adres serwera
ID lokalizacji
Hasło
Może ma to znaczenie, ale co któreś wgranie softu i wpisaniu danych w trybie konfiguracji, po zapisaniu, wyświetlają się "krzaczki" typu ??????????????? w wartościach pól które wyświetlają się z pamięci.
Próbowałem na wszelki wypadek wgrywać plik blank1M.bin ale nie zmieniało to nic. Po prostu musiałem soft jeszcze raz wgrać.
Natomiast jak się poprawnie wszystko zapisze, to normalnie da się wszystkim sterować z poziomu serwera (pomimo że AP konfiguracyjny jest dostępny).
