Alexa skill się nie łączy

Grzesb

Witam
Próbuje połączyć Alexe z apki i przez www i nie łączy się.
pzygmunt

Komunikat błędu ? Masz podłączone do konta urządzenia współpracujące z Alexą ?
Grzesb

Do konta są podłączone urządzenia że smartlife.

Błędów Nie ma, przechodzi spowrotem do pozycji likowania. Raz mi wyświetliło to ze zdjęcia
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
pzygmunt

Co masz podłączone do konta Suplowego ?
Grzesb

esp01S -Gui-generic 4.7.3 i Wemos ta sama wersja.
Jak się Alexa próbuje podłączyć to pojawia się informacja o przydzieleniu dostępu (screen).
Jak w Alexie biorę Enable to use otwiera się przeglądarka wpisuje login i hasło potem pojawiają się trzy kropeczki i wraca znowu do Enable to use.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
gbcolin

Zlinkuj przec pc. Nie wiem jak na androidzie ale na iosie nie idzie zlinkowac supli z alexa od x czasu.
Nie atakuję projektu Supli ;)
pzygmunt

Problem jest zgłoszony do Amazona i wyglada tak jakby coś było nie tak po ich stronie. Wyglada, że po etapie autoryzacji OAUTH Alexa nie wysyła żądań do lambdy po naszej stronie. Problem występuje w przypadku niektórych kont. Nie wszystkich. Czasami daje się go obejść włączając Skill-a ze strony www.
klew

Zgłaszajcie to do Amazona. Ja próbuję z nimi się dogadać od 3 tygodni i oni nadal nie mogą zreprodukować problemu i wydaje im się że tylko ja mam z tym problem.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
gbcolin

Rozwiazanie jedyne to przeglądarka na pc nie wiem jak mac.
gbcolin

Rozwiazanie jedyne to przeglądarka na pc nie wiem jak mac.

Jak rozjerzdza sie skill co kilka tygodni to kolejne rozwiązanie -> jak piszecie rutynę to wrzucajcie pauzy między wierszami wykonania w postaci polecenia „wait” i tam wybieracie 5s bo chyba mniej się nie da i to pomaga. Sam miałem takie problemy ale jeden z tematów na forum to opisuje i mam spokój od kilku mc.

Return to “Amazon Alexa”