Cloud 22.11 i harmonogram zaawansowany - bug

User avatar
YoMan
Posts: 2283
Joined: Thu Apr 30, 2020 5:18 pm
Location: Częstochowa

Post

Na moje oko jest bug, którego wcześniej nie zauważyłem, aczkolwiek prawdopodobnie występował.
W przypadku tworzenia harmonogramu zaawansowanego, jeżeli mamy kilka pozycji i chcemy jedną z nich skasować to zamiast niej kasuje się ostatnia pozycja harmonogramu. Dla jasności: mam 4 terminy, kiedy się odpala harmonogram i 2. pozycja już mi nie jest potrzebna - kasuję ją to ona zostaje a kasuje się ostatnia. Efekt: trzeba ręcznie przepisać harmonogramy od wystąpienia, które chcemy usunąć (na zasadzie po kroczku o jeden w górę) i na końcu ostatnie usunąć.
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
User avatar
fracz
Posts: 2256
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:56 pm
Location: Kraków

Post

User avatar
fracz
Posts: 2256
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:56 pm
Location: Kraków

Post

Sprawdziłem i u mnie działa to poprawnie. Jakiej przeglądarki używasz?
User avatar
klew
Posts: 8357
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław

Post

fracz wrote: Thu Nov 17, 2022 7:08 pm Sprawdziłem i u mnie działa to poprawnie. Jakiej przeglądarki używasz?
U mnie to działa niepoprawnie.

Chrome (na Ubuntu)
Version 107.0.5304.87 (Official Build) (64-bit)

Edit: tzn. działało niepoprawnie 15 listopada. Dziś działa rzeczywiście ok... :roll:

Kolejny edit ;) - jednak działa niepoprawnie, ale dla opcji "zaawansowny"
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
User avatar
YoMan
Posts: 2283
Joined: Thu Apr 30, 2020 5:18 pm
Location: Częstochowa

Post

fracz wrote: Thu Nov 17, 2022 7:08 pm Sprawdziłem i u mnie działa to poprawnie. Jakiej przeglądarki używasz?
ja mam Firefoxa. Chodzi o harmonogram zaawansowany. Może to wynikać z tego, że najpierw (kilka mies temu) zrobiłem harmonogram tygodniowy a teraz się przełączyłem na zaawansowany
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)

Return to “CLOUD”