v23.04 - zapraszamy do testów

kurus
Posts: 1061
Joined: Wed Jan 15, 2020 8:17 pm

Post

pzygmunt wrote: Wed Apr 26, 2023 10:57 am Build 129 wrzucony do testflight.
- lokalizacje juz nie są zdublowane
- wykresy dla mew i temp pamiętają ustawiona skale
- grupy działają teraz (jedynie co to mam wrażenie nadal ze po pierwszym wejściu w grupy ich zakładka uruchamia się z opóźnieniem)
LukaszH
Posts: 645
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:49 pm

Post

Wygląda na to że chyba wszystko jest poprawione i aż nie pamietam kiedy aplikacja IOS tak działała dobrze :)

Może dwa tematy zapytam w kwestii wyglądu:
1. Ustawienia wysokości kanału może mogła by też reagować na wielkość belki lokalizacji ?
2. Czas odliczania sceny przy ustawieniu najmniejszej wysokości kanału jest strasznie małe (na androidzie jest trochę większe) - myślę że fajna funkcja i można by trochę powiększyć ?

Przy tej okazji skoro jest funkcja odliczania dla sceny to może da się dodać także odliczanie do kanału włącznika schodowego ? Mam kilka świateł ale tego kanału używam do podlewania (zraszacze, pompa) i bym widział kiedy zakończy się cykl - tego mi brakuje, a widzę że to jest możliwe :p
przygod
Posts: 97
Joined: Wed Jul 17, 2019 9:31 am

Post

pzygmunt wrote: Wed Apr 26, 2023 10:57 am Build 129 wrzucony do testflight.
W tej wersji problem ze zduplikowanymi lokalizacjami zniknał:-) Wróciła też wcześniej ustawiona kolejność.
Dzięki
mipolansk
Posts: 242
Joined: Fri Dec 11, 2020 8:40 pm

Post

Jak dobrze się czyta takie informacje :)
LukaszH wrote: Wed Apr 26, 2023 5:52 pm Może dwa tematy zapytam w kwestii wyglądu:
1. Ustawienia wysokości kanału może mogła by też reagować na wielkość belki lokalizacji ?
2. Czas odliczania sceny przy ustawieniu najmniejszej wysokości kanału jest strasznie małe (na androidzie jest trochę większe) - myślę że fajna funkcja i można by trochę powiększyć ?
Nie wiem czy w tej wersji, ale przyjrzę się tym punktom.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

LukaszH wrote: Wed Apr 26, 2023 5:52 pm Przy tej okazji skoro jest funkcja odliczania dla sceny to może da się dodać także odliczanie do kanału włącznika schodowego ? Mam kilka świateł ale tego kanału używam do podlewania (zraszacze, pompa) i bym widział kiedy zakończy się cykl - tego mi brakuje, a widzę że to jest możliwe :p
Na to jest przewidziany osobny detailview.
kurus
Posts: 1061
Joined: Wed Jan 15, 2020 8:17 pm

Post

Znalazłem chyba błąd: jak zmienimy nazwę kanału poprzez przytrzymanie i edycje to po zatwierdzeniu nie widzimy nowej wprowadzonej nazwy, a dopiero jak przeskrolujemy apke, to pojawia się nowa nazwa wcześniej wprowadzona.
mipolansk
Posts: 242
Joined: Fri Dec 11, 2020 8:40 pm

Post

kurus wrote: Fri Apr 28, 2023 5:44 am Znalazłem chyba błąd: jak zmienimy nazwę kanału poprzez przytrzymanie i edycje to po zatwierdzeniu nie widzimy nowej wprowadzonej nazwy, a dopiero jak przeskrolujemy apke, to pojawia się nowa nazwa wcześniej wprowadzona.
Sprawdzałem to u siebie i nie udaje mi się tego potwierdzić, czy ktoś jeszcze ma taki problem?
kurus
Posts: 1061
Joined: Wed Jan 15, 2020 8:17 pm

Post

mipolansk wrote: Fri Apr 28, 2023 10:46 am
kurus wrote: Fri Apr 28, 2023 5:44 am Znalazłem chyba błąd: jak zmienimy nazwę kanału poprzez przytrzymanie i edycje to po zatwierdzeniu nie widzimy nowej wprowadzonej nazwy, a dopiero jak przeskrolujemy apke, to pojawia się nowa nazwa wcześniej wprowadzona.
Sprawdzałem to u siebie i nie udaje mi się tego potwierdzić, czy ktoś jeszcze ma taki problem?
Tu nagranie:

https://drive.google.com/file/d/1ztCv8G ... p=drivesdk

Daj znać czy się odtwarza.
Albert
Posts: 580
Joined: Fri Jan 04, 2019 8:32 pm
Location: Chełm

Post

Popieram. Nie pamietam tak dobrze działającej Supli na iOS.
niss1
Posts: 32
Joined: Sat Dec 23, 2017 11:36 am

Post

U mnie nie widać scen.

iPhone 11 iOS 16.1.1
Poza tym tez działa płynniej

Return to “iOS”