Zapraszamy do testów nowej wersji v23.06

mipolansk

W najbliższych dniach w TestFlight pojawi się nowa wersja aplikacji. Zmiany zawarte w aplikacji:
- Zmiana gestu otwierania detali (gest przesunięcia został zastąpiony przez gest kliknięcia).
- Dodatkowe kanały zyskały przyciski na liście po przesunięciu w prawo bądź w lewo (rolety, RGB, ściemniacz).
- Możliwość zmiany nazwy grupy kanałów z poziomu aplikacji.
- Naprawienie problemów występujących przy zmianie nazwy kanału
- Możliwość oglądania wykresów gdy kanał jest offline.
- Poprawienie ikony profili na listach (będzie widoczna tylko gdy jest utworzony więcej niż jeden profil)

Zapraszam do testów i dzielenia się spostrzeżeniami! :)
kurus

Super informacja, czekamy ;)
robertklepacki94

Cześć. Zainstalowałem dzisiaj 23.06 i niestety jest tragedia. Na jednym koncie zdublowały mi się lokalizacje i połowa kanałów była w jednej a połowa w drugiej. Na drugim koncie znikło wszytko, po reinstalacji zmieniła się kolejność lokalizacji, a wchodząc w ustawienia aby zmienić kolejność lokalizacji mam pustą listę. Narazie wróciłem do 23.04.
Pozdro😁
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
mipolansk

robertklepacki94 wrote: Wed Jun 21, 2023 8:59 pm Cześć. Zainstalowałem dzisiaj 23.06 i niestety jest tragedia. Na jednym koncie zdublowały mi się lokalizacje i połowa kanałów była w jednej a połowa w drugiej. Na drugim koncie znikło wszytko, po reinstalacji zmieniła się kolejność lokalizacji, a wchodząc w ustawienia aby zmienić kolejność lokalizacji mam pustą listę. Narazie wróciłem do 23.04.
Pozdro😁
Hmm.. rozumiem, że update był z 23.04? A w cloud jest faktycznie jedna lokalizacja czy dwie z taką samą nazwą?
kurus

Tez wróciłem już do poprzedniej wersji..

Znikło mi bardzo dużo kanałów po aktualizacji.

Wrzucam screen, w lokalizacji d1b dół widziało mi tylko jeden kanał, drugi screen z starej wersji, w każdej grupie znika większość kanałów..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
kurus

Mam tyle lokalizacji a na nowej wersji nawet całych lokalizacji nie widzi..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
robertklepacki94

mipolansk wrote: Wed Jun 21, 2023 9:15 pm
robertklepacki94 wrote: Wed Jun 21, 2023 8:59 pm Cześć. Zainstalowałem dzisiaj 23.06 i niestety jest tragedia. Na jednym koncie zdublowały mi się lokalizacje i połowa kanałów była w jednej a połowa w drugiej. Na drugim koncie znikło wszytko, po reinstalacji zmieniła się kolejność lokalizacji, a wchodząc w ustawienia aby zmienić kolejność lokalizacji mam pustą listę. Narazie wróciłem do 23.04.
Pozdro😁
Hmm.. rozumiem, że update był z 23.04? A w cloud jest faktycznie jedna lokalizacja czy dwie z taką samą nazwą?
Miałem jeszcze cały czas zainstalowana wersje 23.04 z TF. Lokalizacja jest jedna.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
mipolansk

Problem z sortowaniem lokalizacji udało mi się naprawić, jednak znikających kanałów/lokalizacji nie jestem w stanie zaobserwować na żadnym z naszych kont. Czy ktoś z was pozwoliłby się podpiąć pod swoje konto, żeby sprawdzić problem?
kurus

Napisz co potrzebujesz aby się podłączyć i sprawdzić.
mipolansk

kurus wrote: Thu Jun 22, 2023 7:19 am Napisz co potrzebujesz aby się podłączyć i sprawdzić.
Adres email na który jest założone konto w prywatnej wiadomości.

Return to “iOS”