Jaki sterownik do 3 rolet?

Isien

Witam!
Chciałbym móc sterować z poziomu aplikacji trzema żaluzjami które są na wykuszu. Zaczynam zabawę z automatyką w moim domku, także proszę o wyrozumiałość :roll: Co Waszym zdaniem byłoby lepszym rozwiązaniem?
SRW-01 czy SRW-03?
SRW-01 musiałbym trzy sztuki zakupić ale może jest to lepsze rozwiązanie?
SRW-03 wystarczy jeden? Mógłbym podłączyć "miedzy" przełącznik a rolety? Będzie wszystko działać?
Może macie jeszcze jakieś inne rozwiązanie?
Z góry dziękuję za pomoc
pzygmunt

To zależy jakie masz okablowanie.
Isien

No cóż. Przełączniki mam przy oknie, jeden kabel zasilający, potem mostki. Minus też zmostkowany w kostce Wago. Ogólnie przy oświetleniu na tarasie też tak miałem przy przełącznikach i jakoś ogarnąłem i działa super. Teraz chciałbym się pobawić z żaluzjami, gdyż urlop się zbliża a to byłaby kolejna zmyłka dla nieproszonych gości :-)
Także podsumowując.....światełkami wokół domu umiem się bawić, gdyby żaluzje do tego doszły byłoby super.
pzygmunt

Jeśli przewody od silników i łączników schodzą Ci się w jednym miejscu (gwiazda) to zastosuj SRW-03. Jeśli nie to 3xSBW-01 lub 3xmSRW-01.
klew

SRW-03 nie ma wejścia na przyciski. Roletami podłączonymi do SRW-03 można sterować tylko z aplikacji, lub przez przyciski z innych urządzeń (np. RNW-01) i Wyzwalacze Akcji.

Jeśli chcesz tam podłączyć też fizyczne przyciski, to montuj SRW-01 lub mSRW-01.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:

Return to “ZAMEL SRW-03”