SLW-02 2 kanały z jednym paskiem LED (PIR i stały)

joovie
Posts: 2
Joined: Wed Dec 19, 2018 11:43 am

Post

Dzień dobry!

Chciałbym się z wami skonsultować czy za pomocą SLW-02 jestem w stanie uzyskać 2 funkcje dla jednego paska LED: zasilanie z czujnikiem ruchu po drodze i zasilanie bezpośrednie tego samego paska. Mógłbym teoretycznie 1 kanałem sterować światłem po wykryciu ruchu a 2 kanałem ciągłym światłem.

Taki poglądowy schemat podłączenia z jednej strony pasek LED podłączony przez czujkę PIR (gotowy układ w profilu) a z drugiej strony bezpośrednio do zasilania. Czy SLW-02 jest bezpieczny przy takim podłączeniu? Co w przypadku włączenia obydwu kanałów jednocześnie? Co w przypadku różnych jasności ustawionych na tych dwóch kanałach?

Bezpiecznie to tylko rozwiązanie z dwoma osobnymi taśmami LED mi przychodzą do głowy. Ale może da się na jednej? Będę wdzięczny za "elektryczne" porady.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Duch__
Posts: 1785
Joined: Wed Aug 24, 2016 7:26 pm
Location: Opole

Post

Jak długi masz ten pasek led i ile diod na 1 metrze?
Image
joovie
Posts: 2
Joined: Wed Dec 19, 2018 11:43 am

Post

Taśma COB 10W/metr. Pasek 1.2 metra swieci nad wejściem.
Tam jest 320 diod na metr.
Rezultat jaki chce uzyskać to lekko świecące ledy cały wieczór a po wykryciu ruchu jasność na maksa. 2 kanały w SLW załatwiłyby sprawę, ale czy to zadziała?

Return to “ZAMEL SLW-02”