Zwiększenie liczby identyfikatorów

Darecki_HDM

Witam Panowie, na jednym ze szkoleń było wspomniane że można w razie potrzeby zwiększyć liczbę identyfikatorów. Z kim rozmawiać odnośnie takiej zmiany? Mam dwie lokalizacje gdzie supla jest użyta do sterowania szlabanem wjazdowym i bramą garażu podziemnego - użytkownik ma mieć swój identyfikator , aby w razie rozwiązania umowy najmu czy nie płacenia takiego pacjenta można odłączyć. No i druga lokalizacja ten sam układ - dostęp najemców do garażu podziemnego. Dziękuję za pomoc i sugestie
klew

Trzeba pisać maila w tej sprawie do przemek@supla.org

Natomiast każdy dostęp możesz kontrolować na poziomie "klienta", czyli telefonu.
Raczej nie ma sensu tworzyć id dostępu dla każdego telefonu osobno
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Darecki_HDM

Czyli harmonogram dostępu też można ustawić na poziomie telefonu ? Z tym że też musi mieć opisane który smartfon kogo ….
klew

Darecki_HDM wrote: Mon Jan 01, 2024 1:55 pm Czyli harmonogram dostępu też można ustawić na poziomie telefonu ? Z tym że też musi mieć opisane który smartfon kogo ….
Harmonogram ustawia się dla id dostępu
SOYER

Darecki_HDM wrote: Mon Jan 01, 2024 1:22 pm Witam Panowie, na jednym ze szkoleń było wspomniane że można w razie potrzeby zwiększyć liczbę identyfikatorów. Z kim rozmawiać odnośnie takiej zmiany? Mam dwie lokalizacje gdzie supla jest użyta do sterowania szlabanem wjazdowym i bramą garażu podziemnego - użytkownik ma mieć swój identyfikator , aby w razie rozwiązania umowy najmu czy nie płacenia takiego pacjenta można odłączyć. No i druga lokalizacja ten sam układ - dostęp najemców do garażu podziemnego. Dziękuję za pomoc i sugestie
Szkoleń??
klew

SOYER wrote: Mon Jan 01, 2024 2:07 pm
Szkoleń??
Zamel czasem prowadzi szkolenia
Darecki_HDM

Tak, prowadzi…. Te na których ja byłem to były akurat we współpracy z hurtownią
SOYER

Fajno,
@Mirosław F. jak można się załapać na takie szkolenie?
Darecki_HDM

W moim przypadku - dostałem zaproszenie z hurtowni która dystrybuuje sprzęt zamela

Return to “FAQ / Jak to zrobić”