Powiadomienie o słabej baterii

am1410
Posts: 53
Joined: Sun Mar 23, 2025 9:29 am

Post

Cześć; Mam pytanie do apki w telefonie - czy jest już funkcja powiadamiania o niskim stanie baterii w zaworze i czujnikach zalania Auratona ? Zawór się zamyka przy stanie baterii 65% - po raz kolejny to zrobił, nie wiem dlaczego przy takim poziomie a nie niskim np 15% itp ?
User avatar
klew
Posts: 13905
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 137 times

Post

am1410 wrote: Thu Jun 11, 2026 10:47 pm Cześć; Mam pytanie do apki w telefonie - czy jest już funkcja powiadamiania o niskim stanie baterii w zaworze i czujnikach zalania Auratona ? Zawór się zamyka przy stanie baterii 65% - po raz kolejny to zrobił, nie wiem dlaczego przy takim poziomie a nie niskim np 15% itp ?
W apce powinna być ikona baterii informująca o poziome naładowania. Można też w ustawieniach włączyć dodatkowy komunikat (wtedy pojawia się dodatkowo czerwony wykrzyknik na liście gdy bateria jest < x %).
Jeśli chcesz typowe "powiadomienie push", to musisz sobie je w Cloud skonfigurować (wejdź w kanał zaworu i tam dodaj reakcję + powiadomienie).
Najlepsze suple dla Twojego domu :mrgreen:

Return to “Android”