KINGGATES/StarG8 24

Paweł 1776

Witam proszę o schemat podłączenia sterownika SBW-02
do centralki jak w tytule.Dziękuję.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
pzygmunt

A1 - 8
A2 - 7
11 - 15
14 - 16
IN1 - 9
Paweł 1776

Dziękuję bardzo za odpowiedź teraz już nic nie spalę. Pozdrawiam.
poszukiwacz

Cześć podepnę się pod temat :P będe montował siłowniki z tą sama centralką, mam sbw-02 i chce go właśnie wykorzystać do sterowania bramą, powyższe instrukcje dotyczą bramy a jak podłączyć furtkę z elektrozaczepem? pod 2 wejscie ? Nie ukrywam że chciałbym mieć opcje z pilota otworzyć furtkę i z supli ( ta centralka umożliwia podłączenie elektrozaczepu i sterowanie z pilota ) ale nie wiem czy podłączenie sbw i centralki do zaczepu nie spali czegoś. Ostatnia kwestia bramę mam od domu w odległości około 55m i czy mogę np skrętkę puścić z bramy do domu i podłączyć do sbw ?
kiler88

Wg instrukcji nie ma możliwości ustawienia wejścia PED żeby sterowało wyjściem AUX, zawsze steruje skrzydłem podpiętym pod M1. Więc żeby móc sterować elektrozaczepem zarówno pilotem bramy jak i SBW musiałbyś zastosować dodatkowy zasilacz do elektrozaczepu którego obwód zwierałbyś podpietym równolegle SBW i dodatkowym przekaźnikiem podpiętym pod AUX napędu.

Return to “ZAMEL SBW-02”