Fakro - zaproszenie do testów bramki

jacekc
Posts: 24
Joined: Sun May 10, 2020 8:12 pm

Post

Witam,
Słowo "jeżeli" jest tu kluczowe :)
Mam poczciwy siłownik ZWS 12, on niestety nie rejestruje ilości obrotów silnika. ma swoje lata (trzy).
Stąd moja uwaga o opcji analogicznej, jak rolety na SWR-01 kalibracji. To samo zresztą tyczy się markiz AMZ solar ( 3 letnie).
Na ten moment dostaję zarówno w markizach jak i siłownikach informację o skrajnych położeniach 100% lub 0%. W każdym innym położeniu w tym miejscu wyświetla się komunikat kalibracja.
W sytuacji kiedy okno jest tylko uchylone i nie ma ryzyka, że deszcz napada do domu - zdalnie tego nie będę wiedzieć :cry: , więc na wszelki wypadek zamknę okna.

Pozdrawiam
Jacek
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by jacekc on Tue Jan 26, 2021 7:36 am, edited 1 time in total.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18354
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Mam u siebie również ZWS12 i ten siłownik zwraca informacje o pozycji. Może coś trzeba w nim więcej ustawić. Zgłoszę temat do Fakro. Może coś więcej będą mogli powiedzieć w tym temacie.
jacekc
Posts: 24
Joined: Sun May 10, 2020 8:12 pm

Post

OK.
Porozmawiam z Tomkiem. Ponoć kwestia oprogramowania.
Dzięki.
dude
Posts: 37
Joined: Thu Sep 03, 2020 8:02 pm

Post

Cześć,
Kiedy możemy spodziewać się możliwości pozyskania takiej bramki :)?
User avatar
pzygmunt
Posts: 18354
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Zgłoś się do Fakro (@abcautomaty) to może jeszcze załapiesz się na jakąś wersję testową.
dude
Posts: 37
Joined: Thu Sep 03, 2020 8:02 pm

Post

pzygmunt wrote: Thu Feb 04, 2021 6:58 pm Zgłoś się do Fakro (@abcautomaty) to może jeszcze załapiesz się na jakąś wersję testową.
:shock: 8-)
Robert Gmurek
Posts: 1
Joined: Tue May 04, 2021 7:02 am

Post

Cześć.
Jestem zainteresowany testem bramki. Chciałbym "spiąć" kompletów okno/roleta (okno i roleta sterowane Fakro Z-Wave) z centralką Tahoma Somfy Z-Wave (7 żaluzji fasadowych od Selta). W kolejce czeka rozwiązanie sterowania oświetleniem (próby zbudowania na bazie BleBox - WiFi, trochę słabo wychodzi).
Pozdrawiam,
R
User avatar
abcautomaty
Posts: 23
Joined: Wed Jul 17, 2019 9:55 am

Post

Cześć
Jak to miałoby być spięte? Tahoma o ile mi wiadomo nie "wpuści" nas po Z-Wave. Możesz przybliżyć trochę koncepcję tej współpracy?
biju
Posts: 54
Joined: Sun Sep 19, 2021 6:57 pm

Post

Coś cisza zaległa w temacie....? Jakieś postępy? prototypy przeszły testy ? Wejdą do produkcji i sprzedaży ?
maciacho30
Posts: 21
Joined: Fri Mar 15, 2019 3:11 pm

Post

Też podbijam temat. Kiedy bramka wejdzie do sprzedaży?

Return to “Nowości”