Fakro - zaproszenie do testów bramki

mkamil4
Posts: 1
Joined: Tue Oct 27, 2020 8:06 am

Post

Chętny do testów. Mam roletę zewnętrzna dachowa solarną fibaro na Z-Wave. Plusem jest to że w bloku jest bardzo dużo mieszkan. Można więc przetestować działanie w przypadku dużych zakłóceń urądzeniami od sąsiadów 😁 dodatkowo sprawdzić można stabilność działania bramki.
Bestb
Posts: 1
Joined: Tue Oct 27, 2020 1:35 pm

Post

Również chętny do testów, mam u siebie Fibaro do tego sterownie roletami, gniazda, światła, czujnik czadu, dostosowany włącznik światła do sterowania bramą podłączony pod stycznik oraz kamery. Chętnie pobawię się czymś nowym zwłaszcza ze planuje zakup siłowników do okien dachowych.
tomislaw
Posts: 2
Joined: Wed Oct 28, 2020 9:09 pm

Post

Ja też chętnie potestuję - mam termostaty Danfos.
ekoarts
Posts: 1
Joined: Mon Nov 02, 2020 7:14 am

Post

jestem zainteresowany posiadam 2 rolety zewnętrzne plus taki sam pilot plus 2 włączniki sterowane po wifi do nich + oświetlenie halogenowe z włącznikiem ze ściemniaczem sterowanym po wifi+ dzwonek do drzwi z kamerką łączący sie po wifi + kamerka wewnętrzna po wifi + 2 lampki nocne sterowane wifi + taśma led sterowana wifi
jacekc
Posts: 39
Joined: Sun May 10, 2020 8:12 pm

Post

Witam,
Korzystam z Supla do regulacji żaluzji fasadowych 6 szt ( z powodzeniem) oraz posiadam 5 siłowników w oknach dachowych Wave-z.
Chętnie przetestuję. Mysłowice.
Pozdrawiam.
grzegorzmcewp
Posts: 123
Joined: Thu Dec 29, 2016 4:47 pm

Post

Ja bym do tego dokupił czujniki ruchu i na jej bazie zrobił alarm choć najbardziej interesował by mnie zasięg tego urzadzenia
chmiel901
Posts: 1
Joined: Tue Nov 03, 2020 7:47 pm

Post

Witam! Jestem tu zupełnie nowy i zielony (całkiem, jak motyw Supli), ale chętnie wziąłbym udział w testowaniu. Co prawda mam w domu nieco inną konfigurację, niż Fakro, ale mój system też działa na z-wave. Mam w mieszkaniu zainstalowany system Keemple składający się ze:
- sterowników świateł,
- czujnika ruchu,
- czujników otwarcia,
- sterowników rolet (niestety chwilowo nie mogę ich dodać do systemu),
- sterownika mediów,
- kamery IP (działa poza systemem przez Wi-Fi).
Prawie wszystko współpracuje z centralką, poza sterownikami rolet. Ciężko jest też z ustawieniem harmonogramów w moim systemie, więc szukam jakiejś alternatywy.
Myślę o dokupieniu sterowników żaluzji Zamela oraz innych peryferii, ale ogranicza mnie póki co centralka z-wave.
Bardzo chętnie dodam coś do swojej sieci. I najchętniej, jeżeli będzie działało zarówno w Wi-Fi, jak i z-wave.
WojciechMalinowski
Posts: 1
Joined: Sat Nov 07, 2020 12:25 pm

Post

Ja bym chętnie przetestował z Amazon Alexą (na urządzeniach Amazon Echo Schow i Amazon Echo Dot), z inteligentnymi żarówkami i inteligentnym gniazdem żarówki oraz z aplikacją IFTT. 🙂 Z czasem po obronie magisterki może z własnym autorskim urządzeniem typu stacja pogodowa. 🙃
User avatar
abcautomaty
Posts: 23
Joined: Wed Jul 17, 2019 9:55 am

Post

Nadszedł czas podsumowania naszej akcji. Mamy już kilku faworytów a kilku jeszcze musimy wyłonić. Do niektórych z was wysłaliśmy lub wyślemy prośbę o dodatkowe informację dotyczące ilości i rodzaju waszych urządzeń, sprawdzajcie proszę skrzynki :) . Chcemy aby urządzenia, które wam udostępnimy miały okazję wykazać się we współpracy z jak największą liczbą urządzeń. Wspólnie z Przemkiem zdecydowaliśmy, że urządzenia które przekażemy będą obsługiwały 10 kanałów/urządzeń . Dajcie nam jeszcze kilka dni na decyzje. Z wybrańcami będziemy się kontaktować w sprawie wysyłki urządzeń.
User avatar
abcautomaty
Posts: 23
Joined: Wed Jul 17, 2019 9:55 am

Post

Cześć wszystkim
Może od razu do rzeczy. Postanowiliśmy w pierwszym etapie rozdysponować 5 zestawów testowych.
Zestawy otrzymają bmxmale, Wiesiek, ddluk, jacekc, chmiel901

Do kilku z was wysłaliśmy prośbę o doprecyzowanie informacji i nie otrzymaliśmy informacji, czekamy zatem i na te informacje i na spóźnialskich aby ewentualnie uruchomić kolejne wysyłki.

Return to “Nowości”