svr11, svr6 i svr2 niedostępne w związku z pożarem w OVH
-
sdsi
- Posts: 135
- Joined: Tue Nov 14, 2017 10:20 am
Dziękuję za przywrócenie (svr6)
Supla działa mi natywnie ale przestała działać integracja z AI Speaker. Zrobiłem na nowo autoryzację MQTT ale niestety AIS nie pobiera danych z serwera Supli.
Nie wiem czy to oo backupie jest gdzieś po Waszej stronie czy też ja coś robię źle. Przed pożarem działało.SUPLA connection status client-id error
Dziękuję raz jeszcze i proszę o informację.
-
sdsi
- Posts: 135
- Joined: Tue Nov 14, 2017 10:20 am
Coś źle zrobiłem? Niestety - pomimo chwilowego połączenia - urządzeń nie ściągnęło; czasami AIS sygnalizuje bad protocol (to już riobł wcześniej). Widać integracja to świeża jeszcze sprawa
SUPLA connection status
bad protocol
-
sdsi
- Posts: 135
- Joined: Tue Nov 14, 2017 10:20 am
Dziękuję. Będę sprawdzał. Ale powiem CI, że testuję ten bridge AIS<->Supla od trzech dni i już wcześniej były z tym problemy - grało, grało a często wyskakiwał ten bad protocol, potem znowu łapało i tak było często. Coś gdzieś (jeszcze) szwankuje.pzygmunt wrote: Wed Mar 10, 2021 1:53 pm To może zrestartuj HA. Może jeszcze cache-u dns-a nie odświeżył.
